Tapicerowana sypialnia – piękna i funkcjonalna

Tapicerowana sypialnia – piękna i funkcjonalna

Każdy, kto lubi odpoczywać w swojej sypialni chciałby, aby ta była nie tylko funkcjonalna, ale również piękna. Na szczęście obie cechy można z powodzeniem połączyć. Dziś pokażemy Wam, jak to zrobić. Mamy nadzieję, że nasze porady sprawią, że przychylniejszym okiem spojrzycie na remont sypialni.

Meble na wymiar – rozwiązanie na miarę XXI wieku

O ile do niedawna trzeba było przyjąć, że łóżko tapicerowane z pojemnikiem można było nabyć jedynie w standardowych wymiarach 140×200, 160×200, 180×200, o tyle teraz nie ma takiej potrzeby. Jeśli wspomniane wymiary mieszczą się w Wam w sypialniach, to dobrze, bo nie musicie zamawiać specjalnych łóżek u stolarza. Ci z Was jednak, którzy posiadają niewymiarową sypialnię, nie muszą martwić się, czy standardowy meble zmieści się do pomieszczenia. Obecnie nie tylko stolarze, ale również producenci łóżek wspomagają swoich klientów i są w stanie wykonać łóżko na zamówienie, na wymiar, który będzie Wam odpowiadał. Dzięki temu zyskujecie nie tylko funkcjonalną, ale również piękną sypialnię.

Co można zmieniać w tradycyjnych łóżkach, które proponują producenci? Praktycznie wszystko. Zastanówcie się jednak szczególnie nad:

  • wymiarami mebla;
  • rodzajem i kolorem tkaniny obiciowej;
  • wezgłowiem – jego wysokością i ewentualnymi zdobieniami;
  • typem nóżek.

Możecie również zrezygnować z pojemnika na pościel, jednak osobiście uważamy, że jest to cenny dodatek, który pozwoli stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania, szczególnie, jeśli nie chcecie, aby pościel leżała przez cały dzień na łóżku lub jeśli posiadam mnóstwo kocy i poduszek, które na noc trzeba gdzieś ulokować.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *